Kérdések/hibák

Minden hiba amibe belefutsz és nem kapcsolódik a fórumban felsorolt készülékekhez
Trudtko
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2024.04.27. 09:29
Telefonom: Redmi Note 12

Re: Kérdések/hibák

#601

Hozzászólás Szerző: Trudtko »

Hyperos után miért nem játssza le a telefon mindig a videókat ? redmi 12es telefonról van szó


koni016
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2014.05.26. 17:18
9
Telefonom: Xiaomi Mi3

Re: Kérdések/hibák

#602

Hozzászólás Szerző: koni016 »

Üdv, napok óta keresgélek de nem találok hasznos infót, teljesen tanácstalan vagyok úgyhogy itt érdeklődnék. Kedd óta teljesen elment a digis mobilnetem, viszont hívást fogadni és kezdeményezni tudok róla. A telekomos mobilinternet is simán megy. Xiaomi Poco x3 NFC-m van, vagyis volt mert szerdán meghalt az aksija, ezért áttettem a régebbi Xiaomi Mi Mix 2-be a sim kártyákat, de ott is ugyanaz a probléma. Ott folyamatosan ezt írja ki az értesítési sávba: úgy tűnik, a barangolás aktiválva van. Az újracsatlakozáshoz használja a barangolást. Mintha az lenne a baja hogy nincs bekapcsolva a nemzetközi adatbarangolás, de sehogy nem engedi bekapcsolni, mert amikor beállítom Mindigre az opciót, egyből visszaáll Sohára amint elhagyom azt a menüt.
Külföldi fórumokon találtam olyat hogy ez egy bug és a security updatet kell egy frissítéssel előttire visszaállítani, de sehol nem találok ilyen opciót, vagy hogy hogyan is kéne.
Valaki találkozott ezzel a problémával? Még arra tudok gondolni hogy a felpuffadt aksi valahogy kárt tett a sim kártyában, de akkor valószínű hívni sem tudnék róla.
Mix 2-n Miui Global 12.0.1-van, a Poco X3 NFC-n pedig úgy rémlik Miui 14-es volt, mindegyiknél az elérhető legfrissebb rendszer.
Fulee
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 2535
Csatlakozott: 2016.04.21. 19:22
8
Telefonom: Redmi Note 10 Pro
 megköszönte: 11 alkalommal
 megköszönték: 11 alkalommal

Medálok

Re: Kérdések/hibák

#603

Hozzászólás Szerző: Fulee »

A Digi-nek már nincs saját hálózata (eladták vagy ki tudja) és jelenleg a Vodafone hálózatán megy a hívás és az internet , ezért be kell kapcsolni a barangolást vagy mit , nem emlékszem, vissza adtam a digis kártyámat . Szerintem a digi oldalán le van írva mit kell tenni
Ha egy ember nem tud valamit,s nem tudja,hogy nem tudja-kerüld el őt!
Ha egy ember nem tud valamit,s tudja,hogy nem tudja-ébreszd fel őt!
Ha egy ember tud valamit,s tudja,hogy tudja-akkor kövesd őt!

MI3,MI4,MI MIX2,MI 9Lite,RN 10Pro,MI SC 360° 1080p
koni016
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2014.05.26. 17:18
9
Telefonom: Xiaomi Mi3

Re: Kérdések/hibák

#604

Hozzászólás Szerző: koni016 »

Sejtem hogy ez a probléma, de eddig nem volt vele baj és már egy ideje átállt a vodafone hálózatára. Kedd óta van ez és mind a 2 Xiaomis telónál. A Poconál nem tudtam megnézni hogy ott is kikapcsolgatja e az adatbarangolást egyből miután beállítanám, mert teljesen lehalt a teló. A Mi mix 2-nél is ez van, hiába kapcsolom be egyből kikapcsolja.
Új telónak is eddig a Poco x6 pro, és a redmi note 13 pro÷ ami szimpi, de remélem ezeknél működni fog már.

Frissítve:
Az új telóval már működik a net, de kiderült hogy a kollégámnak is ugyanez a baja a Xiaomi telefonjával. Nem jön be neki se a digis mobilnet csak hívni, fogadni tud.
Válasz küldése

Vissza: “Hibák”