Oldal: 1 / 9
[Redmi Note 9] kérdések, válaszok, megoldások
Elküldve: 2020.06.26. 13:34
Szerző: rajen
Szasztok!
Ide jöhetnek a Redmi Note 9 telefonnal kapcsolatos kérdések!
Re: [Redmi Note 9] kérdések, válaszok, megoldások
Elküldve: 2020.06.26. 15:56
Szerző: exploder
Sziasztok!
Hívószám kijelzés xiaomi redmi note 9 pro-n hol talalom
Koszi Elore is
Re: [Redmi Note 9] kérdések, válaszok, megoldások
Elküldve: 2020.06.26. 17:24
Szerző: rajen
A Pro topicba légy szíves...
Re: [Redmi Note 9] kérdések, válaszok, megoldások
Elküldve: 2020.07.23. 17:27
Szerző: cspisti
Kérdezném a tulajokat, milyen tapasztalatok vannak a készülék fotós képességeiről? Nejemnek keresek egy telefont, amelyik automatában is jó képeket lő. Felső határ 80 ezer. Mit tudtok ajánlani?
Re: [Redmi Note 9] kérdések, válaszok, megoldások
Elküldve: 2020.09.10. 17:07
Szerző: Palamonsal
Sziasztok! Nem tudja valaki, miért ébred fel folyamatosan a képernyő, mikor ki van kapcsolva a képernyő felébresztés mozgatással? Note 9
Re: [Redmi Note 9] kérdések, válaszok, megoldások
Elküldve: 2020.09.23. 20:56
Szerző: reccsen
Szép napot!
A Redmi Note 9-cel kapcsolatosan kérdezném, hogy tudtok-e működőképes megoldást az értesítési led hiányának a kiváltására?
Sajnos a kipróbáltak egyszerűen nem működnek, hiába a leírások lépésenkénti követése!
Köszönettel:
Attila
Re: [Redmi Note 9] kérdések, válaszok, megoldások
Elküldve: 2020.09.23. 21:05
Szerző: rajen
Anno a NotifyBuddy appot használtam, le is fordítottam, play-ről letölthető:
https://play.google.com/store/apps/deta ... otifybuddy
Re: [Redmi Note 9] kérdések, válaszok, megoldások
Elküldve: 2020.09.24. 08:01
Szerző: reccsen
Jó reggelt!
Köszönöm! Igen, kipróbáltam az általad ajánlottat is korábban, de nem működik! A teszt az rendben mutatja a jelzést, de már az értesítések nem láthatóak. Gondolom a többi próbált alkalmazás is valahol ott hasal el, ahol ez.
Azért köszönöm!
Attila
Re: [Redmi Note 9] kérdések, válaszok, megoldások
Elküldve: 2020.10.29. 09:16
Szerző: Aliko01
Kedves mindenki!
Hangbeállitással kapcsolatban szeretnék segítséget kérni. Redmiben már règi motoros vagyok, viszont a Note 9 meg új nekem, így elnézést ha hülyeséget kérdezek. A naptár jelzés beállítása után sem hajlandó hangjelzèst adni részemre csak a naptár ikonján jelenik meg az értesítések száma. A rezgés és hangnál beállítottam, hogy mi legyen a csengés (az ébresztő és a többi működik is) és a naptáron belül is beállítottam (magasra raktam a fontosságot) szóval vadul kéne zenelnie és semmi. De nem csak az új hanem a másik telefonon beállított "áthúzott"eseményeknèl is ezt csinálja! Amit a másik telefon viszont jelez!!!
Heeeelp!!!
Re: [Redmi Note 9] kérdések, válaszok, megoldások
Elküldve: 2020.11.14. 14:05
Szerző: Bferi
Üdvözlet mindenkinek !
A problémám a következő: csatlakoztatom a telefont az autóhoz ( Citroen C5 ) , csatlakozik is, látják egymást, de ha hívás jön és felveszem, a hang nem hallatszik az autóban. a korábbi note4 tökéletesen működik. más telefonnal az autó működik, csak ezzel nem ! Nem találok a telefonban sehol olyan lehetőséget amivel valamit át kellene állítani. ( A régi telefonnal nem kellett semmit állítani, csak csatlakozott és működött ), Most néma. Mit kell a telefonban állítani ? Köszi ha tudtok valamit.